tickets

vr 22 maart - 20u00 TIBALDUS
Yvonne, Prinses van Bourgondië
za 23 maart - 20u00 THE GREAT PRETENDERS
Evergreens in close harmony
zo 24 maart - 20u00 Tomáš Kubínek (US)
Certified Lunatic and Master of the Impossible
do 28 maart - 15u00 Stokman en Vos
Zoen van toen
vr 29 maart - 20u00 Wim Opbrouck & Ron Reuman
TV-Tunes KNT Revisited
za 30 maart - 20u00 HET NIEUWSTEDELIJK
First Contact
do 4 april - 20u00 Les Rois Vagabonds (FR)
Concerto pour deux clowns
vr 5 april - 20u00 Thomas Smith
De Jaren van Verstand
ma 8 april - 20u00 ECHT ANTWAARPS TEATER
Café René
do 11 april - 15u00 De grote boze vos
Patrick Imbert & Benjamin Renner
do 11 april - 15u00 De grote boze vos
Patrick Imbert & Benjamin Renner
do 11 april - 20u00 Will Tura, hoop doet leven
Dominique Deruddere
zo 14 april - 10u30 Fithe V.o.G
Plotseling Pinguïn (3-10)
wo 17 april - 20u00 Douglas Firs
Hinges of Luck
vr 19 april - 20u00 Machine de Cirque (CA)
Machine de Cirque (8+)
wo 24 april - 20u00 VALENTIJN DHAENENS / KVS / SKaGeN
Onbezongen
do 25 april - 20u00 Derek Gripper (ZA) + Solo & Indre (SN & LT)
Dubbelconcert
vr 26 april - 20u00 TONEELHUIS & ARSENAAL/LAZARUS & GUY CASSIERS
Bagaar
vr 26 april - 20u00 fABULEUS & GRIP
Passing the Bechdel Test
za 27 april - 16u00 Alfredo Zinola & Maxwell McCarthy
PARTY (6-10)
za 27 april - 20u00 Alfredo Zinola & Maxwell McCarthy
PARTY (6-10)
zo 28 april - 10u00 Het PolderMAS
De opbouw van een collectie die leeft & beweegt!
zo 28 april - 10u00 Keramiek
technieken & processen
zo 28 april - 10u00 De puitenslagers
van spotnaam tot volksfeest
zo 28 april - 10u30 In dienst van het Polderkapitalisme
Ambachten in het polderdorp Doel
zo 28 april - 13u00 Ambachtenmarkt
zo 28 april - 14u00 Puiten slaan voor jong & oud
zo 28 april - 14u00 L’ Anneau Theatre
NOX (4+)
za 4 mei - 20u00 Frank Boeijen
Theatertournee 2019
zo 5 mei - 10u30 Poppentheater Koekla
Aladin (4-9)
do 9 mei - 20u00 Vijd
Het verdriet van het Lam Gods
do 16 mei - 20u00 Refugees for Refugees (SY/IQ/PK/AF)
Amina
vr 17 mei - 20u00 The Scabs
Forty Years
zo 19 mei - 11u00 Toon Fret & Veronika Iltchenko
Origins
wo 22 mei - 20u00 BRUNO VANDEN BROECKE & PETER DE GRAEF
Niet doen!
do 23 mei - 20u00 Adriaan Van den Hoof
Ja, maar eerst een diploma
zo 26 mei - 08u00 Panic in Saksen Park
Beelden in het park
ma 27 mei - 19u00 De kadasterkaarten van Popp
Een sleutel tot je lokale geschiedenis
di 28 mei - 20u00 BERLIN
Zvizdal
vr 7 juni - 20u00 Dizzy Mandjeku & Alé Kumá (CU/CO)
De Palenque à Matongé
wo 12 juni - 14u00 Casier en Co
MOES (1,5-5)
wo 12 juni - 16u00 Casier en Co
MOES (1,5-5)
zo 16 juni - 10u30 Figurentheater Propop
Kleine Held (4-10)
vr 5 juli - 12u00 Picknick in Saksen Park
Muzikale Picknick in Beeldig Hof ter Saksen
vr 5 juli - 14u00 Lettervanger in Saksen Park
Poeziezoektocht in Beeldig Hof ter Saksen
vr 5 juli - 14u00 Lettervanger in Saksen Park
Poeziezoektocht in Beeldig Hof ter Saksen