tickets

do 24 september - 20u00 Parasite
Bong Joon-ho
zo 27 september - 11u00 Bach & Van Camp Hommage aan Paul Klee
Ensemble Hommages
do 1 oktober - 20u00 Compagnie Cecilia
Locke
vr 2 oktober - 20u00 Zonzo Compagnie
Thelonious (6+)
vr 2 oktober - 20u00 Zonzo Compagnie
Thelonious
za 3 oktober - 20u00 Platform-K | Michiel Vandevelde | Philippe Thuriot
The Goldberg Variations
zo 4 oktober - 14u00 Nat Gras
Heel-huids (2,5+)
zo 4 oktober - 16u00 Nat Gras
Heel-huids (2,5+)
do 8 oktober - 20u00 Irish Mythen (IE/CA)
Littles Bones
zo 11 oktober - 13u00 Oudje Singelberg
onder de scanner
wo 14 oktober - 20u00 Triptycha. Drieluiken bij het Lam Gods
Psallentes
wo 14 oktober - 20u00 Triptycha. Drieluiken bij het Lam Gods
Psallentes
do 15 oktober - 20u00 Ademloos
Daniel Lambo
do 15 oktober - 20u00 De stichtingen van Joos Vijd
in perspectief geplaatst door dr. Hannelore Franck
vr 16 oktober - 20u00 de.ploeg
Koningskloote
za 17 oktober - 20u00 Kras Artists
The Roy Orbison Story door Barry Steele & Friends
zo 18 oktober - 10u30 Teatro Verde (IT)
Pocket circus (3-99)
do 22 oktober - 20u00 Toneelgroep Maastricht
Jungfrau
za 24 oktober - 20u00 de KOE
De Nijl is in Caïro aangekomen
vr 30 oktober - 20u00 Els Dietvorst, Aurelie di Marino & Dirk Roofthooft
Memento Mori! !iroM otnemeM
vr 13 november - 20u00 Gwen Cresens Quartet
Eclectica
za 14 november - 20u00 Jeroen Leenders
20/21_Reboot
zo 15 november - 13u30 Beeldsmederij DE MAAN
Pjotr en de Wolfski (3+)
wo 18 november - 15u00 4Hoog
Het Lam van Jan (3+)
wo 18 november - 15u00 4Hoog
Het Lam van Jan (3+)
do 19 november - 20u00 Etangs Noirs
Pieter Dumoulin & Timeau De Keyser
vr 20 november - 20u00 A Tale of Reeds
Bram Nolf, Hans Ryckelynck & Luc Loubry
vr 20 november - 20u00 Toneelhuis & tibaldus
Gekken & Specialisten
za 21 november - 20u00 Het Prethuis
Weekendje Bouillon!
zo 22 november - 11u00 A Tale of Reeds
Bram Nolf, Hans Ryckelynck & Luc Loubry
wo 25 november - 20u00 Sophia Ammann plays Leonard Cohen
do 26 november - 20u00 de Roovers
De lange nasleep van een korte mededeling
vr 27 november - 20u00 Histrylogie
The History of Country
za 28 november - 20u00 Silke Huysmans & Hannes Dereere
Pleasant Island
do 3 december - 20u00 Slow Pilot plays Jeff Buckley
vr 4 december - 20u00 Ottla
za 5 december - 20u00 Han solo
Retro
zo 6 december - 11u00 Jozef De Beenhouwer
Rylandt (150 jaar geleden geboren), Bach & Schumann
do 10 december - 20u00 Kortfilmfestival On Tour
za 12 december - 20u00 REYMER
Rebel Heart
zo 13 december - 10u30 Irène Laros (NL)
Paniek in de Wolkenfabriek (2,5-5)
zo 20 december - 11u00 Poëtisch kerstconcert
Cristel De Meulder & Kristina Kupryté
za 26 december - 19u30 MuzArt
Vice Versa
zo 27 december - 15u00 MuzArt
Vice Versa
zo 27 december - 19u30 MuzArt
Vice Versa
ma 28 december - 15u00 MuzArt
Vice Versa
ma 28 december - 19u30 MuzArt
Vice Versa
di 29 december - 15u00 MuzArt
Vice Versa
di 29 december - 19u30 MuzArt
Vice Versa
wo 30 december - 19u30 MuzArt
Vice Versa
wo 6 januari - 20u00 Bart Van Loo
De Bourgondiërs. Ons spannende oerverhaal.
wo 6 januari - 20u00 Bart Van Loo
De Bourgondiërs. Ons spannende oerverhaal.
do 14 januari - 20u00 De Mens
Late Night
za 16 januari - 20u00 Bert Gabriëls
Eindejaarsconference 2020
zo 17 januari - 15u00 Post uit Hessdalen
Man Strikes Back (6+)
zo 17 januari - 15u00 Post uit Hessdalen
Man strikes Back (6+)
ma 18 januari - 20u00 Loge 10
Zwijg, kleine!
do 21 januari - 20u00 Wat hebben we verdiend vandaag?
Victoria Deluxe
vr 22 januari - 20u00 VERBINDING
Rasa
za 23 januari - 20u00 Laura van Dolron & Het Zuidelijk Toneel
Wat we normaal niet horen
zo 24 januari - 11u00 Nieuwjaarsconcert
Het Collectief & Liesbeth Devos
do 28 januari - 20u00 The Chai Connection
za 30 januari - 20u00 Sam Amidon (US)
do 4 februari - 20u00 Melody 50
Serge Gainsbourg
vr 5 februari - 20u00 Cassiel Gaube
Farmer Train Swirl - étude
vr 5 februari - 20u00 Cantabile
Laureatenconcert
za 6 februari - 20u00 Adriaan Van den Hoof
’t Zal schoon zijn als het af is
zo 7 februari - 11u00 Cantabile
Laureatenconcert
do 11 februari - 20u00 Abattoir Fermé
De Kersenvla
vr 12 februari - 20u00 De Koffie Van Morgen
Le Ravage d'Ali Baba
zo 14 februari - 20u00 The Breath (GB)
wo 17 februari - 15u00 Theater Artemis (NL)
De Onzichtbare Man (4+)
do 18 februari - 20u00 Cie Iéto (FR)
Pour Hêtre (10+)
do 18 februari - 20u00 Cie Iéto (FR)
Pour Hêtre (10+)
zo 21 februari - 10u30 Poppentheater Koekla (NL)
De drie biggetjes (3-8)
wo 24 februari - 20u00 Sorry We Missed You
Ken Loach
do 25 februari - 20u00 Jiraan (SY | BE | TR)
za 27 februari - 20u00 Bruno Vanden Broecke & Raven Ruëll
Ouder Kind
do 4 maart - 20u00 William Boeva
Leveren jullie ook aan huis?
vr 5 maart - 20u00 Tutu Puoane & Rebirth::Collective
It Might As Well Be Swing
za 6 maart - 20u00 Muziektheater De Kolonie
In Topform!
zo 7 maart - 15u00 4Hoog
Kom Wel (3+)
do 11 maart - 20u00 Het Zesde Metaal
Theatertour Skepsels
vr 12 maart - 20u00 Het Zesde Metaal
Theatertour Skepsels
zo 14 maart - 20u00 Alexander Vantournhout
Red Haired Men
do 18 maart - 20u00 Muidhond
Patrice Toye
vr 19 maart - 20u00 Het nieuwstedelijk
Man in de Mist
za 20 maart - 20u00 L’Alba (FR/Corsica)
À principiu
zo 21 maart - 16u00 Happy Birthday Bach!
Jan Wouters, Liesbeth Devos, Ensemble A & Acantus o.l.v. Godfried Van de Vyvere
do 25 maart - 20u00 Steven Mahieu
Full Contact Tour
vr 26 maart - 20u00 OLEO (ES | BE | CA)
De Otro Mundo
do 1 april - 20u00 Raymond van het Groenewoud
Glorieuze Bevrijding
do 15 april - 15u00 DE FABELTJESKRANT: DE GROTE DIERENBOS-SPELEN (5+)
Freek Quartier
do 15 april - 15u00 DE FABELTJESKRANT: DE GROTE DIERENBOS-SPELEN (5+)
Freek Quartier | Dutch Film Works
do 15 april - 20u00 And Then We Danced
Levan Akin
vr 16 april - 20u00 Begijn Le Bleu
Zeg dat nog een keer
za 17 april - 20u00 Het Prethuis
Frank wordt Francine
zo 18 april - 10u30 Ananda Puijk (NL)
Aap uit de mouw (3,5-10)
wo 21 april - 20u00 Zuidpool
Alkestis
do 22 april - 20u00 Compro Oro
Suburban Exotica
za 24 april - 20u00 kabinet k | LOD | hetpaleis | Thomas Smetryns
as long as we are playing
za 24 april - 20u00 kabinet k | LOD | hetpaleis | Thomas Smetryns
as long as we are playing (8+)
vr 30 april - 20u00 Kolektiv Lapso Cirk (ES |SK)
OVVIO (8+)
vr 30 april - 20u00 Kolektiv Lapso Cirk (ES |SK)
OVVIO (8+)
vr 7 mei - 20u00 Stefaan Van Brabandt, Frank Focketyn & Sien Eggers
Sartre & de Beauvoir
za 8 mei - 20u00 Merope (LT | BE | FR)
Naktės
zo 9 mei - 11u00 Music & Flowers For Brexit
Air4Six
wo 12 mei - 20u00 Canzoniere Grecanico Salentino (IT)
Meridiana
wo 19 mei - 14u00 Sprookjes enzo | Pietro Chiarenza
De tuin (1-3)
wo 19 mei - 16u00 Sprookjes enzo | Pietro Chiarenza
De tuin (1-3)
do 20 mei - 20u00 Stef Bos (NL)
TIJD
do 27 mei - 20u00 Dylan 80
vr 4 juni - 20u00 Ladysmith Black Mambazo (ZA)
Love, Peace and Harmony
vr 11 juni - 20u00 Dolores Bouckaert
Galop (Biografie van een lichaam)
zo 20 juni - 10u30 De Grote Haay
De vriendelijke draak (4-9)