tickets

zo 26 mei - 08u00 Panic in Saksen Park
Beelden in het park
ma 27 mei - 19u00 De kadasterkaarten van Popp
Een sleutel tot je lokale geschiedenis
di 28 mei - 20u00 BERLIN
Zvizdal
do 6 juni - 20u00 Open Huis
Seizoenspresentatie '19-'20
vr 7 juni - 20u00 Dizzy Mandjeku & Alé Kumá (CU/CO)
De Palenque à Matongé
wo 12 juni - 14u00 Casier en Co
MOES (1,5-5)
wo 12 juni - 16u00 Casier en Co
MOES (1,5-5)
zo 16 juni - 10u30 Figurentheater Propop
Kleine Held (4-10)
do 4 juli - 20u00 Concert in het kader van Vlaanderen Feest! 2019
DOOR DE OVERLEVENDEN
do 4 juli - 20u00 Concert in het kader van Vlaanderen Feest! 2019
DOOR DE OVERLEVENDEN
vr 5 juli - 12u00 Picknick in Saksen Park
Muzikale Picknick in Beeldig Hof ter Saksen
vr 5 juli - 14u00 Lettervanger in Saksen Park
Poeziezoektocht in Beeldig Hof ter Saksen
vr 5 juli - 14u00 Lettervanger in Saksen Park
Poeziezoektocht in Beeldig Hof ter Saksen
zo 4 augustus - 14u00 Oude boekenmarkt
do 29 augustus - 18u30 COMP. MARIUS
Les Enfants du Paradis
zo 8 september - 10u00 Opendeur Maalderij Prosperhoeve
zo 8 september - 10u00 Restauratie Madonna van Hof ter Welle
OPEN MONUMENTENDAG
zo 15 september - 10u30 FIGURENTHEATER VLINDERS & C°
Kim, het zwarte kuikentje (3-6)
ma 16 september - 20u00 SVEN DE RIDDER COMPANY
De Crème Glace Oorlog
za 21 september - 11u00 THEATER DE SPIEGEL
BOKS (1,5-5)
za 21 september - 14u00 THEATER DE SPIEGEL
BOKS (1,5-5)
zo 22 september - 11u00 KATRIEN OOSTERLINCK
Massage-collage (6-12)
zo 22 september - 11u00 NICOLAS CALLOT & BART RODYNS
Liebestraum
zo 22 september - 14u00 KATRIEN OOSTERLINCK
Massage-collage (6-12)
do 26 september - 20u00 BURNING
Lee Chang-dong
zo 29 september - 20u00 RACE HORSE COMPANY (FIN) (7+)
Super Sunday
do 3 oktober - 20u00 GUIDO BELCANTO
Een zanger moet trachten pijn te verzachten
vr 4 oktober - 20u00 MARBLE SOUNDS
The Advice to Travel Light
ma 7 oktober - 20u00 ECHT ANTWAARPS TEATER
De Jos is gejost
do 10 oktober - 20u00 CARMINHO (PT)
Maria
do 17 oktober - 20u00 COLD WAR
Pawel Pawlikowski
vr 18 oktober - 20u00 HET NIEUWSTEDELIJK
Hybris
za 19 oktober - 20u00 VEERLE MALSCHAERT
Deel Mij
zo 20 oktober - 10u30 POPPENTHEATER DE DUIZENDPOOT
Wie wil er bij mij kopen? (3,5-10)
zo 20 oktober - 11u00 ROMINA LISCHKA & FRANCIS JACOB
Chateau Baroque - De drie Meesters
zo 20 oktober - 20u00 MAHALA RAI BANDA (RO)
Concert
do 24 oktober - 20u00 TIBALDUS & TONEELHUIS | P.U.L.S.
Het Huwelijk
vr 25 oktober - 20u00 NICOLAS VLADYSLAV & KARLIEN DE SAVOYE
Histoires Courtes. Sans Fin. Et en Couleurs.
za 26 oktober - 20u00 LOGE 10
Getuige ten laste
di 29 oktober - 20u00 CROSSBONES
Slide ‘n Five
wo 30 oktober - 14u00 4HOOG
Menskes (5+)
do 31 oktober - 20u00 ERIKSSON DELCROIX
Riverside Hotel
wo 13 november - 20u00 DE KOE & MUGMETDEGOUDENTAND
seks(e)(n)
do 14 november - 20u00 MARIO GOOSSENS E.A.
Paradise City
vr 15 november - 20u00 JULIEN HERVÉ, GORDAN NIKOLIC, GORAN GRIBAJCEVIC, ROMAN SPITZER & CÉLINE FLAMEN
Kwintetten van Mozart en Brahms
vr 15 november - 20u00 ALMERAYA FLAMENCA (ES)
Concert
za 16 november - 20u00 Voetvolk | Lisbeth Gruwez
THE SEA WITHIN
za 16 november - 20u00 ROOS(BEEF) & SUN SUN SUN ORCHESTRA
Concert
zo 17 november - 10u30 JEUGDTHEATER KIP MET KOP
Walvis zonder schoenen (4+)
zo 17 november - 11u00 JULIEN HERVÉ, GORDAN NIKOLIC, GORAN GRIBAJCEVIC, ROMAN SPITZER & CÉLINE FLAMEN
Kwintetten van Mozart en Brahms
ma 18 november - 20u00 LOGE10
Bossemans en Coppenolle
do 21 november - 20u00 GRADUATION
Cristian Mungiu
vr 22 november - 20u00 ERHAN DEMIRCI
Wa make?
za 23 november - 20u00 KÍLA (IRL)
Concert
wo 27 november - 14u00 VLINDERS & C°
De visser en de goudvis (4+) – Première
wo 27 november - 19u00 VLINDERS & C°
De visser en de goudvis (4+) – Première
do 28 november - 20u00 POYO ROJO (ARG) (8+)
Un Poyo Rojo
vr 29 november - 20u00 LAZARUS
De wereld redden
za 30 november - 20u00 THE GOLDEN GLOWS
The Songbook of Harry Smith
zo 1 december - 11u00 LA TÊTE À L’ENVERS
Shoes (3+)
zo 1 december - 14u00 LA TÊTE À L’ENVERS
Shoes (3+)
wo 4 december - 20u00 LOD muziektheater
A Concert Called Landscape
do 5 december - 20u00 THE SPACE BETWEEN
Fotograf
vr 6 december - 20u00 LAÏS
25 jaar
za 7 december - 20u00 KVDB ENTERTAINMENT
De Diamonds
zo 8 december - 10u30 FIGURENTHEATER ENNA-DIEN BLINK
Kus gezocht (4-8)
di 10 december - 20u00 SAN SALVADOR (FR)
Concert
do 12 december - 20u00 CAPHARNAÜM
Nadine Labaki
zo 15 december - 11u00 CRISTEL DE MEULDER & BART WILS
Poëtisch kerstconcert
wo 8 januari - 20u00 DE ROOVERS
Melancholia “Ivanov is dood! Leve Ivanov!”
do 9 januari - 20u00 TINY LEGS TIM
Elsewhere Bound
zo 12 januari - 11u00 LIESBETH DEVOS, WILFRIED VAN DEN BRANDE & AÄRON WAJNBERG
Here to stay - Het leven en de songs van George Gershwin
do 16 januari - 20u00 DOEL
Frederik Sølberg
za 18 januari - 20u00 LA VIE EST RIGUELLE
En route!
zo 19 januari - 10u30 POPPENTHEATER FATSNERRAN
Monsterlijk Mooi (3-8)
wo 22 januari - 15u00 RASA
huid
wo 22 januari - 20u00 HELDER SEABRA & JULIO CÉSAR IGLESIAS UNGO
The Well In The Lake
do 23 januari - 20u00 SIEN VANMAELE
Witlof from Syria
vr 24 januari - 20u00 SENNE GUNS
Opus 3
za 25 januari - 20u00 DE KOMEDIE COMPANIE
’t Schoon verdiep
vr 31 januari - 20u00 MOHAMMAD REZA MORTAZAVI (IRN)
Transformation
zo 2 februari - 14u00 THEATER TIERET EN WALRUS
De grote reis van Meneer Beer (5+)
do 6 februari - 20u00 THE FAVOURITE
Yorgos Lanthimos
vr 7 februari - 20u00 D’IRQUE & FIEN (6+)
Sol bémol
ma 10 februari - 20u00 ECHT ANTWAARPS TEATER
Mijne gebuur heeft het zuur
wo 12 februari - 20u00 THE GREAT BELGIAN SONGBOOK
De mooiste nummers uit het nationale erfgoed
za 15 februari - 20u00 WOODMAN
2020
zo 16 februari - 10u30 THEATER HUTSEPOT
Tok Tok Miauw (3-6)
zo 16 februari - 11u00 JEAN SUGOTANI
Bach's Goldbergvariaties
do 20 februari - 20u00 YEVGUENI
Morgen Verse Sneeuw
vr 21 februari - 20u00 YEVGUENI
Morgen Verse Sneeuw
za 22 februari - 20u00 FIEN LEYSEN & HET NIEUWSTEDELIJK
Wie We Zijn
za 29 februari - 20u00 DRIES HEYNEMAN
Uit respect voor de buren
zo 1 maart - 14u00 LAIKA
De Passant 6+)
do 5 maart - 20u00 CHRIS LOMME & MICHAEL DE COCK | KVS
Reverence
za 7 maart - 20u00 BRAM DE LOOZE
Piano é Forte
do 12 maart - 20u00 JAHA KOO
Cuckoo
vr 13 maart - 20u00 BRUNO VANSINA
12/12
zo 15 maart - 10u30 LAROS & DE JONG BEELDMAKERIJ
Taart voor Tijger (2+)
wo 18 maart - 20u00 I MUVRINI (COR)
Portu in Core
do 19 maart - 20u00 GRÄNS
Ali Abbasi
vr 20 maart - 20u00 ALEXANDER VANTOURNHOUT
Red Haired Men (12+)
vr 27 maart - 19u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
vr 27 maart - 20u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
vr 27 maart - 21u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
za 28 maart - 14u00 INNE GORIS│LOD & HETPALEIS
HUIS (8+)
za 28 maart - 14u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
za 28 maart - 15u00 INNE GORIS│LOD & HETPALEIS
HUIS (8+)
za 28 maart - 15u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
za 28 maart - 16u00 INNE GORIS│LOD & HETPALEIS
HUIS (8+)
za 28 maart - 16u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
za 28 maart - 17u00 INNE GORIS│LOD & HETPALEIS
HUIS (8+)
za 28 maart - 17u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
za 28 maart - 19u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
za 28 maart - 20u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
za 28 maart - 21u00 INNE GORIS|LOD & HETPALEIS
Huis
zo 29 maart - 20u00 AKA TRIO (SN - IT - BR)
JOY
wo 1 april - 20u00 BART CANNAERTS
We moeten nog eens afspreken
do 2 april - 20u00 BART CANNAERTS
We moeten nog eens afspreken
vr 3 april - 20u00 ZUIDPOOL
De aanzegster
wo 8 april - 20u00 LADYSMITH BLACK MAMBAZO (ZA)
Love, Peace and Harmony
do 9 april - 20u00 DE FABELTJESKRANT & DE GROTE DIERENBOS-SPELEN (5+)
Freek Quartier | Dutch Film Works
do 9 april - 20u00 BEAUTIFUL BOY
Felix Van Groeningen
vr 10 april - 20u00 LADY LINN & HER MAGNIFICENT BIGBAND
Black Swan
vr 17 april - 20u00 JAVIER GUZMAN (NL)
Guzmán
za 18 april - 20u00 LISABOA HOUBRECHTS & KUIPERSKAAI | TONEELHUIS | P.U.L.S.
Hamlet
zo 19 april - 10u30 TEATRO VERDE
Pocket Circus (3-99)
ma 20 april - 20u00 HET PRETHUIS
Brasschaatse huisvrouwen
do 23 april - 20u00 ISBELLS
Sosei
za 25 april - 14u00 NAT GRAS
Heel-huids (2,5+)
za 25 april - 16u00 NAT GRAS
Heel-huids (2,5+)
do 30 april - 20u00 FILIP JORDENS
Hommage à Brel
za 2 mei - 20u00 COMPAGNIE CECILIA
De broers Geboers
do 7 mei - 20u00 STEF BOS (NL)
Tijd
vr 8 mei - 20u00 STEVEN MAHIEU
Full Contact
zo 10 mei - 10u30 POPPENTHEATER JACOBUS WIEMAN
Zeven kikkertjes (2-6)
zo 10 mei - 11u00 SHADI TORBEY & LUCAS BLONDEEL
Winterreise
do 14 mei - 20u00 BRUSSELS JAZZ ORCHESTRA (16+)
In The Pines
vr 15 mei - 20u00 TONEELGROEP MAASTRICHT
Jungfrau
vr 29 mei - 20u00 WIM HELSEN & JOHAN PETIT | MARTHA!TENTATIEF
Hoe te leven
wo 3 juni - 20u00 KOMMIL FOO
OOGST
do 4 juni - 20u00 KOMMIL FOO
OOGST
vr 5 juni - 20u00 CIRCUS RONALDO (8+)
Swing
za 6 juni - 20u00 CIRCUS RONALDO (8+)
Swing
zo 21 juni - 10u30 FIGURENTHEATER PROPOP
Het waait (0,5-3)
wo 1 juli - 10u00 PROJECT VIJD