tickets

do 24 januari - 20u00 Quinn Bachand’s Brishen (CA) ft. Gwen Cresens & Ben Faes
Djangofollies
wo 30 januari - 15u00 Haar (RASA)
Een kunst-/speel-/voel-installatie
do 31 januari - 20u00 Koen Stassijns
Poëzie over liefde in tijden van oorlog
do 31 januari - 20u00 SKaGeN & MATHIJS F SCHEEPERS
Sue Me Modderfokker
vr 1 februari - 20u00 Groupe Acrobatique de Tanger (MA)
Halka (8+)
za 2 februari - 20u00 Paulien Cornelisse (NL)
Om mij moverende redenen
do 7 februari - 20u00 Happy End
Michael Haneke
do 7 februari - 20u00 PULS
Degustatielezing Romeins koken
vr 8 februari - 20u00 Markus Stockhausen and Florian Weber (DE)
Inside Out
za 9 februari - 20u00 KABINET K & HETPALEIS
Invisible
ma 11 februari - 20u00 ECHT ANTWAARPS TEATER
Ne kerstdiner en iedereen fret mee
wo 13 februari - 20u00 JOHAN TERRYN
De ingehuurde man
do 14 februari - 20u00 MAUD VANHAUWAERT, TOM KESTENS, GEERT WAEGEMAN
Mijn punt is eigenlijk
za 16 februari - 20u15 The Bony King of Nowhere
Theatertournee
zo 17 februari - 10u30 Remco Theater-Kunst
Brom Beer (4+)
do 21 februari - 20u00 Lankum (IE)
Between the Earth and Sky
vr 22 februari - 20u00 Kris De Bruyne Trio
Zijn mooiste liedjes
za 23 februari - 20u00 LOGE10
Stilte, we draaien
zo 24 februari - 11u00 Trio Khaldei
Roots
zo 24 februari - 14u00 Sprookjes enzo
WIT (2-4)
zo 24 februari - 16u00 Sprookjes enzo
WIT (2-4)
do 28 februari - 20u00 Douglas Firs
Hinges of Luck
vr 1 maart - 20u00 Scala
Meisjesnamen
za 2 maart - 20u00 A Filetta (COR)
40 ans
do 7 maart - 20u00 DOUNIA MAHAMMED
waterwaswasser
vr 8 maart - 20u00 Steven Goegebeur
De man van morgen
za 9 maart - 20u00 MARTHA!TENTATIEF & TONEELHUIS
Hoge Weg
zo 10 maart - 20u00 JAN MARTENS & MARC VANRUNXT
Lostmovements
do 14 maart - 20u00 Le passé devant nous
Nathalie Teirlinck
vr 15 maart - 20u00 THEATER MALPERTUIS
Beginners
za 16 maart - 20u00 Wannes Cappelle, Broeder Dieleman & Frans Grapperhaus
Dit is de bedoeling
zo 17 maart - 10u30 Poppentheater Wortel
Mag ik meedoen (3-7)
vr 22 maart - 20u00 TIBALDUS
Yvonne, prinses van Bourgondië
za 23 maart - 20u00 THE GREAT PRETENDERS
Evergreens in close harmony
zo 24 maart - 20u00 Tomáš Kubínek (US)
Certified Lunatic and Master of the Impossible
do 28 maart - 15u00 Stokman en Vos
Zoen van toen
vr 29 maart - 20u00 Wim Opbrouck & Ron Reuman
TV-Tunes KNT Revisited
za 30 maart - 20u00 HET NIEUWSTEDELIJK
First Contact
do 4 april - 20u00 Les Rois Vagabonds (FR)
Concerto pour deux clowns
vr 5 april - 20u00 Thomas Smith
De Jaren van Verstand
ma 8 april - 20u00 ECHT ANTWAARPS TEATER
Café René
do 11 april - 15u00 De grote boze vos
Patrick Imbert & Benjamin Renner
do 11 april - 15u00 De grote boze vos
Patrick Imbert & Benjamin Renner
do 11 april - 20u00 Will Tura, hoop doet leven
Dominique Deruddere
zo 14 april - 10u30 Fithe V.o.G
Plotseling Pinguïn (3-10)
vr 19 april - 20u00 Machine de Cirque (CA)
Machine de Cirque (8+)
wo 24 april - 20u00 VALENTIJN DHAENENS / KVS / SKaGeN
Onbezongen
do 25 april - 20u00 Derek Gripper (ZA) + Solo & Indre (SN & LT)
Dubbelconcert
vr 26 april - 20u00 TONEELHUIS & ARSENAAL/LAZARUS & GUY CASSIERS
Bagaar
vr 26 april - 20u00 fABULEUS & GRIP
Passing the Bechdel Test
za 27 april - 16u00 Alfredo Zinola & Maxwell McCarthy
PARTY (6-10)
za 27 april - 20u00 Alfredo Zinola & Maxwell McCarthy
PARTY (6-10)
zo 28 april - 10u00 De puitenslagers
van spotnaam tot volksfeest
zo 28 april - 10u00 Keramiek
technieken & processen
zo 28 april - 10u00 Het PolderMAS
De opbouw van een collectie die leeft & beweegt!
zo 28 april - 10u30 In dienst van het Polderkapitalisme
Ambachten in het polderdorp Doel
zo 28 april - 13u00 Ambachtenmarkt
zo 28 april - 14u00 L’ Anneau Theatre
NOX (4+)
za 4 mei - 20u00 Frank Boeijen
Theatertournee 2019
zo 5 mei - 10u30 Poppentheater Koekla
Aladin (4-9)
do 16 mei - 20u00 Refugees for Refugees (SY/IQ/PK/AF)
Amerli
vr 17 mei - 20u00 The Scabs
Forty Years
zo 19 mei - 11u00 Toon Fret & Veronika Iltchenko
Origins
wo 22 mei - 20u00 BRUNO VANDEN BROECKE & PETER DE GRAEF
Niet doen!
do 23 mei - 20u00 Adriaan Van den Hoof
Ja, maar eerst een diploma
di 28 mei - 20u00 BERLIN
Zvizdal
vr 7 juni - 20u00 Dizzy Mandjeku & Alé Kumá (CU/CO)
De Palenque à Matonge
wo 12 juni - 14u00 Casier en Co
MOES (1,5-5)
wo 12 juni - 16u00 Casier en Co
MOES (1,5-5)
zo 16 juni - 10u30 Figurentheater Propop
Kleine Held (4-10)