Caroline Van de Manacker | directeur
caroline.van.de.manacker@beveren.be - T 03 750 10 01

Katrien Van Eetveld | cultuursecretaris, coördinatie ticketverkoop, zaalverhuur en vzw
katrien.van.eetveld@beveren.be - T 03 750 10 02 

Kristien Van Driessche | programmator theater, muziek, humor, film en circus (internationaal)
kristien.van.driessche@beveren.be - T 03 750 10 04

Tine Mendonck | programmator familie, scholen, dans en circus (binnenland)
tine.mendonck@beveren.be - T 03 750 10 06

Christl Van den Broucke | medewerker kunsten, klassieke muziek en financiën
christl.van.den.broucke@beveren.be - T 03 750 10 03

Annemie Brys | administratief medewerker schoolvoorstellingen
annemie.brys@beveren.be - T 03 750 10 00

Annick Dhooghe | baliebediende
annick.dhooghe@beveren.be - T 03 750 10 00

Birchen Hoskens | baliebediende
birchen.hoskens@beveren.be - T 03 750 10 00

Danuta Kajpus | baliebediende, programmatie BV en boekhouding
danuta.kajpus@beveren.be - T 03 750 10 12

Dorien Vyt | baliebediende, coördinatie vrijwilligerswerking
dorien.vyt@beveren.be - T 03 750 10 00

Annick Baert | onthaalmedewerker
annick.baert@beveren.be - T 03 750 10 07

Karine De Maere | onthaalmedewerker
karine.de.maere@beveren.be - T 03 750 10 07

Nancy De Witte | onthaalmedewerker
nancy.de.witte@beveren.be - T 03 750 10 07

Wim De Strooper | hoofd theatertechniek
wim.de.strooper@beveren.be - T 03 750 10 08

Wim De Roeck | theatertechnicus
techniek.tervesten@beveren.be - T 03 750 10 08

Jasper De Wilde | theatertechnicus
techniek.tervesten@beveren.be - T 03 750 10 08

Koen Dilliën | theatertechnicus
techniek.tervesten@beveren.be - T 03 750 10 08